סדנא למטפלים: שיקום אגן, מפרקי ירך ועמוד שדרה בראייה הוליסטית


מטרת הסדנא היא שתבינו איך האגן, מפרקי הירך ועמוד השדרה צריכים לעבוד ביחד, ועם כל שאר הגוף, בסביבה הטיפולית, ובכל פעילות או סביבה אחרת. בסדנא אדגים דרך כמה פעולות בסיסיות שכולנו עושים מה קורה באגן, עמוד השדרה ומפרקי הירך ברמות פתולוגיות שונות. האבחנה תודגם ותוסבר ע״י התבוננות ומגע. וכמובן – איך יוצרים שינוי באגן, מפרקי ירך ועמוד שדרה – בתוך השלם?

לכל הפרטים לחצו כאן.

ריצה שלמה


תמיד רצית לרוץ אבל לא יודע/ת איך להתחיל? רוצה לרוץ מרתון אבל סובל מכאבי ברכיים? שיפור משמעותי לרצים בכל הרמות על בסיס שיטת אלכסנדר: ריצה יעילה יותר, בטוחה יותר וזורמת יותר. איך לרוץ נכון בהתאם ליכולת האישית ולגוף שלך? כיצד להימנע מפציעות ומנזקים לגב ולברכיים?

סדנא בת 4 מפגשים.


הליכה מודעת ושיפור המצב הגופני


הליכה היא הפעילות הגופנית היחידה שנותרה חלק מהחיים של כולנו. אנחנו הולכים כל יום מאות ואלפי צעדים, ואפשר לנצל את זה לטובתנו. אם הגוף מייצר לכם כאב יומיומי או אי נחת, אופן ההליכה השגרתי שלכם יכול לשנות הרבה. שיפור קטן ועקבי בכל צעד, יכול להיות מסגרת נפלאה לשיפור גדול.

בסדנא תקבלו כלים להליכה מודעת, שתשחרר ותאזן את הגוף, לאט ובסבלנות עם כל צעד.

סדנת מבוא לשיטת אלכסנדר: להיות המטפל של עצמך


בואו לקבל מושג ותחושה מה זו שיטת אלכסנדר כפי שאני מלמד אותה, כצעד ראשון לפני תהליך פרטני של שיעורים שתוכלו לקחת בהמשך. 

המצב שלכם היום, הוא תוצר של שנים רבות של אורח חיים מסוים, דפוסי תנועה ויציבה מסוימים והתנהגות מסוימת. השיטה ואני נותנים לכם כלים חדשים שיאפשרו לכם לשנות את הדפוסים האלה, את הגורמים למצב, ולהיזכר בדרך טובה יותר וטבעית יותר להשתמש בגוף, משהו שטבוע בנו מלידה ושכחנו אותו עם השנים.

לפרטים נוספים לחצו כאן.

ישיבה מול המחשב – מודעות גופנית בסביבת העבודה


אתם יושבים כל יום שעות מול המחשב, הרבה יותר מכל דבר אחר שאתם עושים. מה קורה לגוף שלכם במהלך יום העבודה מול המחשב? מה הקשר בין המצב הגופני שלכם ובין אופן הישיבה הממושך במשרד? בסדנא אני נותן לכם כלים מנטליים ופיזיים להתמודד עם האתגר: איך לשמור על מערכת יחסים בריאה עם המחשב ועם הגוף שלנו.

הסדנא משלבת את עולמות האנטומיה, התנועה הדינמית והארגונומיה לכדי פתרון אחד שתוכלו ליישם במשרד מדי יום.