למה כדאי לכם לשפר הרגלים בעזרת טכניקת אלכסנדר?

יואב טלר שיטת אלכסנדר ושיקום גופני Leave a Comment

שינוי הרגלים יכול לשפר המון המון בעיות גופניות באופן משמעותי – כזה שנשאר כל החיים. הסרטון היום מתוך הקורס הדיגיטלי לשחרור הצוואר.

אתם משתמשים בהרגלים שלכם בתוך כל מה שאתם עושים, רק שאתם לא מודעים אליהם. אתם מודעים לגוף שלכם כשקורה משהו כואב או לא נעים – או משהו נעים מאוד – במלים אחרות, רק בנקודות קצה, ולא באופן שוטף.

פנימי וחיצוני יחד

דוגמא: בזמן שאני כותב לכם פה את הפוסט הזה על המקלדת בבית, המוח שלי מתפקד, חושב, מקליד, שומע, הכל עובד – וגם יש חוש שמופנה לגוף ומרגיש איך הגוף עובד כל הזמן. כל זה קורה ביחד ויכול לקרות ביחד.

זהו חוש טבעי שיש לנו, הוא פשוט קצת נבול. קוראים לו החוש השישי לעיתים, קינסטזיה, "המערכת הפרופריוספטית". אנחנו יכולים לחוש את הסביבה החיצונית שלנו, לתפקד ולעשות דברים, ובאותו זמן לחוש את מה שקורה בתוכנו ולהגיב גם אליו.

הבעיה בעידן שלנו היא שהחושים שלנו מופצצים במידע חיצוני, והורגלנו לא להזיז את הגוף. שני הדברים האלו יחד גרמו לחוש ההתבוננות הפנימית שלנו לעבור לטייס אוטומטי, ואנחנו משלמים מחיר בריאותי וגופני.

טכניקת אלכסנדר

טכניקת אלכסנדר עוזרת לנו לעשות שינוי משמעותי בתוך האיזון הזה שבין פנים וחוץ: לשים בקרה על מה שאנחנו סופגים מבחוץ, לפתח יותר את מה שאנחנו סופגים מבפנים, ולדעת לשנות את האיזון הפנימי שלנו בצורה שתשפר את מצב הבריאות שלנו.

אני מדבר היום בסרטון על מה זה הרגל, ואיך הוא משפיע עלינו. למה כדאי לשנות את ההרגלים שלנו ואיך זה ישפיע על המצב שלכם. ועל היתרון הגדול בכך שאתם לומדים איך להפעיל את המערכת שלכם בעצמכם, אתם עצמאיים בשטח, ולא תלויים באף אחד שיתקן אתכם או יסדר אתכם – אחרי שלמדתם את הטכניקה.

לנו יש את הכוח הכי גדול לעשות שינוי – מבפנים. רק צריך להדליק את החוש הפנימי הזה, ולעשות שם מה שצריך.

זו יכולת שאתם יכולים לרכוש לכל החיים

זה ידע, ולא פעולה עיוורת שמישהו אמר לכם לעשות. תמיד תוכלו לחזור לידע הזה, ולהפעיל את עצמכם טוב יותר מבפנים. אם תהיו עקביים עם זה – תוכלו להגיע למקומות מופלאים!

אם אתם סובלים מבעיות צוואר: ממליץ לכם לבדוק את הקורס הדיגיטלי לשחרור הצוואר כאן.

שיעורים אונליין בזום וגם בקליניקה – אחד על אחד במסלול השיקומי – שיטת אלכסנדר, ולא רק:

הפוסטים הכי מעמיקים נמצאים רק פה... הצטרפו לרשימת התפוצה של האתר:

אני שולח מעט מיילים, וכל מייל שאני שולח מלא בכל החומרים הטובים שפירסמתי לאורך כמה שבועות.

    יואב טלר | bodyguide.co.il

    Powered By ConvertKit

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר.

    אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.